Canon ix6850 Uyumlu Reset Yazılımı

Canon ix6850 serisi yazıcılar için uyumlu Reset Programı yeni ve günceldir bütün G serisi ile uyumludur. Yazılım kesinlikle yazıcınıza zarar vermeyecektir. 

Canon G serisi yazıcılar için uyumlu Reset Programı yeni ve günceldir bütün G serisi ile uyumludur. Yazılım kesinlikle yazıcınıza zarar vermeyecektir. 

Programı satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken aşağıda bulunan yazılımı satın almanız ve programda verilen ID yi bize info@inkjet.com.tr adresinden yollamanız yeterli olacaktır. Size mail ile şifreniz yollanacaktır. Programa şifreyi girdiğinizde çalışacaktır.

Yazılımı aşağıdan indirin

https://yadi.sk/d/_Lt-pmX53VigSm

programı çalıştırınız sizlere İD verecektir Verdiği id yi  İsim soy isim iletişim numaranızı info@inkjet.com.tr İletiniz
    Sizler satın aldıktan sonra mailinize key yollayacaktır.
 Yoğunluğa göre değişmektedir.

1. Aç/Kapa düğmesini kullanarak yazıcıyı kapat (Işık sönmeli).
2. Yazıcının kırmızı üçgen şekilli (RESET) düğmesine basılı tut.
3. RESET'e basılıyken, Aç/Kapa'ya da basılı tut.
4. Aç/Kapa'yı bırakmadan, ÜÇGEN'i bırak.
5. Aç/Kapa'ya basılıyken ÜÇGEN'e 6 defa bas ve bırak.
6. Aç/Kapa'yı da bırak ve yeşil ışığın yanıp sönmesinin bitmesini bekle.
7. USB kabloyu tak.

Bunu yaptıktan sonra Bilgisayar Device Olarak görüyorsa sorun olmayacaktır. Satın alabilirsiniz.

Videolu anlatım

Kurulum sadece 1 bilgisayar için geçerli olup kopyalanamaz güncelleme veya sonradan kuracağınız programlar ile çakışabilir bu tür durumda programın garantisi olmadığı için tekrar yazılımı satın almanız gerekmektedir.

Piyasada bulabileceğiniz ücretsiz service tool ile resetlemeye çalışrken yazıcıyı eğer kitlerseniz hiç bir şekilde düzelmeyecektir. 

Canon yazıcılarda özellikle tanklı yazıcılarda meydana gelen emici dolu hatasını bu program ile sorunsuz resetlenebilir. Bütün canon yazıcılar ile uyumludur. Servise önderip 1 ay beklemeniz gerekmez. Hatta muadil mürekkep kullanıyorsanız servis ekstra yazıcı ücreti istemektedir. bilginiz olsun.

Emici Hatası Neden Gelir ?

Canon emici hatası bir nevi yazıcınızın ömrünü tamamladığını göstermektedir. Yazıcı içerisinde bulunan pedlerin dolduğunu belirtmektedir. Ped ise yazıcının atık haznesidir. Kafa temizleme Yoğun temizleme mürekkep temizleme işlemi yaptığınızda hatta her yazıcı kağanıp açıldığında bir miktar mürekkep atık haznesine dolmaktadır. Bu atık haznesinin dolmasından dolayı yazıcıyı bir nevi değiştirmiş gibi gösterilmesi işlemidir. Pad canon yazıcılarda özellikle 2 kez değiştirilmese dahi sıkıntı yaşanmamaktadır çünkü tam dolmamaktadır. Pad sarf malzeme olduğundan dolayı garantiye girmemektedir. 

Eğer yazıcınızı bize yollayıp ped i değişmesini isterseniz ücreti servis te 300 tl iken bizde kargo dahil 150 tl dir. 

İadesi Olmayan Ürün !

Yazılımı bizde satın aldığımız için yazıcınız eğer device moduna geçmiyor bilgisayarda device olarak görünmüyorsa sorumluluk kabul etmiyoruz. Yazıcı device moduna nasıl alınır ?

 

-Program, Id yi Mail ile göndermenizden sonra minumum 30 dk max. 12 saat içerisinde mail ile dönüş yapılmaktadır.

-Progamı çalıştırabilmeniz için anti-virüs programı, güvenlik duvarını, smart screen ayarlarını devre dışı bırakmanız gerekmektedir..

-Program Tek Kullanımlıktır.

-1 hafta içerisinde kullanılmayan anahtar (key) 'den firmamız sorumlu değildir.

- Cihazınızın verdiği her hata için yeni bir program satın almanız gerekmektedir.